Müdürlük

Sadık DÖNMEZ

Genel Müdür
[email protected]

Mehmet Gökhan TANRIBİLİR

Genel Müdür Yardımcısı [email protected]

Ali ÖZEN

Teftiş Kurulu Başkanı [email protected]

Baki TEKİN

İlkokul Müdürü
[email protected]

İlkay AKALIN

İlkokul Müdür Yardımcısı
[email protected]

Özge Zekiye ONUR

İlkokul Müdür Yardımcısı
[email protected]

Merve Saba ANIL

İlkokul Müdür Yardımcısı
[email protected]

İlkokul Öğretmenleri

Seval ALTUNKAYA TUNÇ

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Duygu ÖĞÜT

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Binnur BİROL ÖZCAN

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Nesrin ÖZSARI

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Emine Gül AKIN

1. Sınıf Öğretmeni
[email protected]

SEVDA-METIN-SINIF-OGRETMENI-min
Sevda METİN

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Şerife Şeyda ALTINSOY

1. Sınıf Öğretmeni
[email protected]

Tuğba BUĞDAYOĞLU

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Büşra USLU

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Jale KÜÇÜKESE

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Meriç BULUT

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Emine Ödül DURNA

2. Sınıf Öğretmeni
[email protected]

Nazan VURAL

2. Sınıf Öğretmeni
[email protected]

Ruhsel AKÇALI

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Pelin KESKİN

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Sema BEGDE

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Şengül ÇAKMAK

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Gülnur ERYILMAZ

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Nezihe TOKATLI

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Gülşad KARADEMİR

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Nedim ULUSAY

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Yıldız AKAR

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Zekiye YALÇIN

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Necla YEŞİL

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Muammer KILINÇKAYA

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Ayşegül GÖK

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Nilgün AKYOL

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Merve AYDIN EFE

Sınıf Öğretmeni
[email protected]

İngilizce

Deniz BÜYÜKYILMAZ

Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]

İlknur Hülya YAYICI

İngilizce Bölüm Başkanı [email protected]

Şenay ÖZKAN

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Yusuf BAŞ

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Melisa MERTER

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Esra KAHRAMAN

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Zhanna ZENGİN

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Sayyora KOZAKOĞULLARI

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Doğan Kaan GÜNAY

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Ahmet Abdullah DOĞAN

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Sarah Louise GÜLTEKİNLER

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Burçak TUZCU ALPARS

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Nermin DEĞİRMENCİ

İngilizce Öğretmeni
[email protected]

Şükriye Fulya CENGİZOĞLU

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Esra İYEN YAĞMUR

İngilizce Öğretmeni [email protected]

2. Yabancı Diller

Gülsemin TOK ÇAKMAK

Almanca Bölüm Başkanı [email protected]

Dila SARAÇOĞLU

Almanca Öğretmeni [email protected]

Yeşer PEHLİVAN

Almanca Öğretmeni [email protected]

3. Yabancı Diller

Elif KARA

İspanyolca Öğretmeni [email protected]

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

Duygu LALESOY

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı [email protected]

Melike ERDOĞAN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen [email protected]

Gamze YILDIRIM

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen [email protected]

Bilişim Teknolojileri

Sabire YEŞİLKAYA

Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı [email protected]

Güleser SARICA

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]

Müzik

Sebahat AKPINAR

Müzik Bölüm Başkanı [email protected]

Samet BENLİ

Müzik Öğretmeni [email protected]

Deniz YAVUZ

Müzik Öğretmeni [email protected]

Mustafa Onur ÖZCAN

Müzik Öğretmeni [email protected]

Zehra YILDIRIM

Müzik Öğretmeni [email protected]

Zeki Önder ÖNEY

Müzik Öğretmeni [email protected]

Görsel Sanatlar

Buket FİLİZ

Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı [email protected]

Şeyda AYDIN

Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]

Aylin ŞEN DİREKCİ

Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]

Drama

Şeyda AYDIN

Drama Öğretmeni [email protected]

Beden Eğitimi

Tolga ÇOBANOĞLU

Beden Eğitimi Bölüm Başkanı [email protected]

Burçin YILDIZ

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Ahmet Çetin DEVECİ

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Şule BOZKURT

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Selahattin Can YURTCU

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Hatice Duygu ŞİMŞEK

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Mehmet Mustafa KÜPELİ

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Yaşar Korhan BALCI

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Halk Oyunları

Nilüfer DAĞCI

Halk oyunları Öğretmeni
[email protected]

Satranç

Hatice TUTKAÇ

Satranç Öğretmeni [email protected]