2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

1-2 Ekim tarihlerinde düzenlenen Ritmik Cimnastik Antalya İl Yarışması Grup Seri Yarışmasında Antalya İkinciliği (Minikler kategorisi kulüp sıralamasında takım halinde)/Mira Pir

Antalya Aquarium geleneksel olarak her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramın dolayısı ile düzenlediği “Senin Balığın Hangisi?” konulu 11. Online Resim Yarışmasında, mansiyon ödülü kazandı (3. sınıflar kategorisi)/Defne Tezer

Olympos Teleferik 8. Geleneksel Resim Yarışmasında mansiyon ödülü / Asya Deniz Yağız

Antalya Agora AVM’nin il genelindeki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 30-31 Ekim tarihlerinde düzenlediği “Cumhuriyet Bayramı” konulu Ödüllü Resim Yarışmasında Antalya Üçüncülüğü (1. Kategori) /İkra Karaoğlan

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Minikler Erkek Basketbol Turnuvasında Antalya 1’inciliği / İlkokul Minik Erkek Basketbol Takımı (Egemen Yiğit, Han Bozkurt, Ata Demir, Ege Demir, Çınar Üçüncü, Devrim Çınar Piroğlu, Ali Salih Yavuz, Arhan Bağçıvanoğlu, Alp Uğur, Mehmet Misge, Kerem Uygun, Doğantan Canbolat, Arda Aykanat, Kerem Yılmaz)

 Antalya Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında (4×50 metre serbest bayrak bayanlar yarışı)  Antalya 2’nciliği / İlkokul Minikler Kız Yüzme Takımı (Hayat Bozkurt, Cemre Yıldız, Nil Renda ve Azra Zeynep Şimşek)

Antalya İli Yüzme Minikler A Mahalli Müsabakalarında Antalya 2’nciliği/ Minikler Kız Yüzme Takımı, Minikler Erkek Yüzme Takımı

Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında Üçüncülük / Ada Diana Çelikkanlı

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

Antalya Aquarium Online Resim Yarışmasında Mansiyon ödülü kazandı (4. sınıflar kategorisi) /Hanzade Koca

Antalya Aquarium Online Resim Yarışmasında Mansiyon ödülü kazandı (4. sınıflar kategorisi) /Elif Melis Erdemli

Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası’nın Türkiye Finalleri Sınavında Türkiye Birinciliği (3. sınıflar kategorisi)/Mehmet Gökmen Hergül, Altay Erbaş, İpek Su Çelik

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Daldım Hayallere, Pandemi Bitince…” konulu resim yarışmasında, 6-10 yaş grubunda (8 yaş), Türkiye Üçüncülüğü /Ayşe Asya Akgün

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Daldım Hayallere, Pandemi Bitince…” konulu resim yarışmasında, 6-10 yaş grubunda (9 yaş), eseri sergilenmeye değer görüldü /Nimet Ece Talay

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Daldım Hayallere, Pandemi Bitince…” konulu resim yarışmasında, 6-10 yaş grubunda (8 yaş), eseri sergilenmeye değer görüldü /Efe Yücesan

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

19-23 Eylül’de Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da gerçekleştirilen Uluslararası Ritmik Cimnastik Sevela Musija Cup Turnuvasında Birincilik/Mira Pir

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde Manavgat’ta düzenlenen Antalya İl Karate Birinciliği müsabakalarında, 2012 doğumlular bay kategorisinde Birincilik /Emilcan Kaya

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 12-13 Ekim 2019 tarihlerinde Konya’da düzenlenen U10 & U12 & U14 Epe Açık Turnuvasında Türkiye Üçüncülüğü (U10 kategorisi) /Ayaz Çot

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 13 Ekim 2019 tarihinde düzenlenen Akdeniz Yelken Kulübü Optimum Yelken Müsabakalarında Üçüncülük /Mehmet Gökmen Hergül

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyet Kupası Karate Şampiyonasında Antalya Birinciliği (2012 doğumlular bay kategorisi) /Emil Can Kaya

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilkokullar arasında düzenlediği resim yarışmasında Antalya Birinciliği /Nimet Ece Talay

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bir Asırdan Bin Asıra” konulu resim yarışmasından İlçe Üçüncülüğü /Mert Avcı

Vakıf Emeklilik’in Türkiye genelinde düzenlediği “5. Kumbara Tasarım Resim Yarışması” nda Türkiye Dördüncülüğü /Başak Çakar

8 Aralık 2019 tarihinde Antalya Cimnastik Kulüpleri tarafından gerçekleştirilen Şirinler Cup Turnuvasında Antalya İkinciliği (2013 doğumlular serbest ve aletli klasman) /Damla Küçükdede

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Antalya Akvaryum’un “Geleceğimiz Denizlere Bağlı!” temasıyla düzenlediği 8. Geleneksel Akvaryum Resim Yarışmasında Mansiyon Ödülü (4. sınıflar kategorisi)/Ayça Ateş

AKSAN (Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği)  koordinatörlüğünde düzenlenen “1. Dünya Savaşında Antalya Sahillerinde Kazanılan Zaferler ve Antalyalı Kahramanlarımız” konulu 2018 Yılı AKSAN 2. Genç Ressamlar Resim Yarışmasında Jüri Özel Ödülü/Beren Ünlü

3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen 17. Uluslararası ODTÜ Cumhuriyet Kupası Dans Sporu Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü (Minikler-I Latin kategorisi)/Hilal Aksal

5 Ocak 2019 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Saklıkent’te düzenlenen İl Birinciliği Alp Disiplini Kayak Yarışmalarında Antalya Birinciliği (minik bayanlar kategorisi)/Elis Kayışlı

5 Ocak 2019 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Saklıkent’te düzenlenen Okullar Arası Alp Disiplini Kayak Yarışmalarında Antalya Birinciliği (minik bayanlar kategorisi)/Elis Kayışlı

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Kayseri Erciyes’te yapılan Alp Disiplini Kayak Yarışlarında Türkiye Birinciliği (U10 minik bayanlar kategorisi)/Elis Kayışlı

19 Şubat 2019 tarihinde Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Bursa Uludağ’da yapılan Alp Disiplini Minikler Festivalinde Türkiye İkinciliği (M2 bayanlar kategorisi)/Elis Kayışlı

4-6 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenen 2019 Antalya Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Yarışmasında Antalya Dördüncülüğü (minikler genel 2 kategorisi) /İlkokul Satranç Takımı: Arda Nazım Uysal, Eren Poyraz Kayar, Ömer Bulut, Süleyman Sina Manav

13-17 Mart 2019 tarihlerinde Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye İkinciliği (kata erkek minikler kategorisi)/ Danyal Tufan Baytan

16-17 Mart 2019 tarihlerinde Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 2019 Antalya 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvasında Antalya Birinciliği (10 yaş ve altı kategorisi)/Ömer Bulut

16-17 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Baby Cup Ritmik Jimnastik Turnuvasında Grup İkinciliği (2010 B kategorisi) / Miray Güveren 

Uluslararası Havacılılık Federasyonunun (FAI) tarafından düzenlenen “Uçma Hayalim” konulu resim yarışmasında Türkiye Üçüncülüğü (6-9 yaş grubu)/Hanzade Koca

İstanbul Devlet Opera ve Balesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl 7’ncisini düzenlediği “Opera ya da Bale denince aklına ne geliyor?” konulu resim yarışmasında eseri 7-11 yaş kategorisinde sergilenmeye hak kazandı/ Emine Özge Çetin

18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Tenis Turnuvasında Antalya Birinciliği (8 yaş erkekler kategorisi) /Demir Uysal

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 1. Uluslararası Performans Ritmik Cimnastik Turnuvası “Bosphorus Cup” 2019’da Dördüncülük/ Suna Ada Geven

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 1. Uluslararası Performans Ritmik Cimnastik Turnuvası “Bosphorus Cup” 2019’da Yedincilik (top aleti)/ Miray Güveren

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Beşinciliği (10 yaş genel kategorisi)/Eren Poyraz Kayar

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Altıncılığı (7 yaş kızlar kategorisi)/Deniz Güngül

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Yedinciliği (10 yaş genel kategorisi)/ Yiğit Karadağ

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Onunculuğu (8 yaş kızlar kategorisi)/ Ece Azra Kayar

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Onunculuğu (10 yaş genel kategorisi)/Arda Nazım Uysal

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya On Dördüncülüğü (10 yaş genel kategorisi)/Süleyman Sina Manav

17-19 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Antalya 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında Antalya Yirmi Sekizinciliği (10 yaş genel kategorisi)/ Bora Baybars Salihoğlu

27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Mahalli Yüzme Müsabakasında Antalya Birinciliği (Minik A erkekler kategorisi)/ İlkokul Minik A Erkekler Yüzme Takımı: Arda Hazar, Ateş Durmaz, Berhan İlişik, Berkut Uzel, Demir Sarı, Ege Park, Hüseyin Göktuğ Bulut, İ. Ateş Sarı, Kaya Uzunkaya,Mehmet Tuncel, Taylan Uygur, Toprak Durmaz

27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Mahalli Yüzme Müsabakasında Antalya Üçüncülüğü (Minik A kızlar kategorisi)/İlkokul Minik A Kızlar Yüzme Takımı: Bengü Bade Bozdemir, Ceyda Özbükücü, Chiristina Derinsu Duru, Duru Arman, Neris Çamcı, Selin Şahan

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

“Su Altının Renkli Dünyası” konulu Antalya Aquarium 7. Geleneksel Resim Yarışması 4. sınıflar kategorinde Üçüncülük/ Ezgi Erkan

“Su Altının Renkli Dünyası” konulu Antalya Aquarium 7. Geleneksel Resim Yarışması 2. sınıflar kategorinde mansiyon ödülü/ Nasuh Kuzey Kocakaya

4-5 Kasım 2017 tarihlerinde ODTÜ Spor Merkezi’nde gerçekleşen “WDSF METU OPEN 2017 World Ranking Tournament” adlı dans yarışmasında “Minikler Latin Dans Kategorisi”nde DÜNYA ALTINCILIĞI/ Mare Baraşık

16 Ocak 2018 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Okullar Arası Artistik Jimnastik Yarışmasında (Minik B kategorisi) Antalya Dördüncülüğü/İlkokul Artistik Jimnastik Takımı: Ali Kuzey Sancar, Ata Konuk, Kemal Emek

17 Ocak 2018 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Okullar Arası Artistik Jimnastik Yarışmasında Minik B kategorisinde Antalya Beşinciliği/ Miray Güveren

12 Şubat 2018 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Okullar Arası Artistik Jimnastik Yarışmasında Minikler kategorisinde Antalya Birinciliği/ İlkokul Kızlar Artistik Jimnastik Takımı:Ece Kafkas, Naz Polat, Beren Arslanbulut, Nisan Karlık, Ezgi Erkan

17-18 Mart 2018 tarihlerinde Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Hafta Sonu Kış Kupası Turnuvasında Birincilik (8-9 yaş kategorisi)/ Kerem Ateş, Irmak Ergün, Demir Uysal, Mahmut Efe Alpagot, Alp Artur Şahin, Serdar Ateş

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya Birinciliği (9 yaş 50 metre kurbağalama)/Kaya Uzunkaya

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya İkinciliği  (9 yaş 50 metre sırt, 9 yaş 50 metre serbest,9 yaş 100 metre serbest)/Kaya Uzunkaya

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya Birinciliği  (9 yaş 50 metre serbest, 9 yaş 100 metre serbest)/Duru Arman

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya İkinciliği  (9 yaş 50 metre kelebek) /Duru Arman

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya Üçüncülüğü (9 yaş erkekler 50 metre kelebek) /Berkut Uzel

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya Birinciliği (10 yaş 50 metre serbest,10 yaş 50 metre kelebek) /Ateş Çakır

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya İkinciliği (10 yaş 100 metre serbest) /Ateş Çakır

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya İkinciliği (8 yaş 50 metre sırt, 8 yaş 50 metre serbest)/Ateş Durmaz

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya  İkinciliği (10 yaş 50 metre sırt) /Poyraz Kemal Tüfenk

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya  Üçüncülüğü (10 yaş 50 metre kurbağalama) /Poyraz Kemal Tüfenk

21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya İkinciliği  (10 yaş 50 metre kelebek)/Sera Karataş

21-22 Nisan tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Yüzme Şenliklerinde Antalya Üçüncülüğü  (10 yaş 50 metre serbest)/Sera Karataş

28-29 Nisan 2018 tarihlerinde TDSF tarafından İzmir’de düzenlenen  Danssporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama 5. Etap Yarışmasında (Minikler I E1 kombinasyonu) Birincilik ve Biva Cup (Minikler I Latin kombinasyonu) Beşincilik/Hilal Aksal

“Spor Yapıyorum, Sağlıklı Yaşıyorum” konulu 14. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında ilköğretim kategorisinde Türkiye İkinciliği/Yağmur Çelik

“Spor Yapıyorum, Sağlıklı Yaşıyorum” konulu 14. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında ilköğretim kategorisinde Türkiye Üçüncülüğü/Efsun Ece Karaman

“Spor Yapıyorum, Sağlıklı Yaşıyorum” konulu 14. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında ilköğretim kategorisinde Türkiye Altıncılığı/Su Işık Naz Eravşar

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

16 Ekim 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Optimist Yelken Yarışlarında (2009 doğumlular grubu kategorisi) Birincilik / Alp Akbulut

23 Ekim 2016 tarihinde B.V.E Okçuluk ve Spor Ürünlerinin sponsorluğunda Vedat Erbay Okçuluk Akademisi tarafından gerçekleşen Minikler-Süper Minikler Salon Kupasında Antalya Birinciliği / Arin Berfin Canruh

23 Ekim 2016 tarihinde B.V.E Okçuluk ve Spor Ürünlerinin sponsorluğunda Vedat Erbay Okçuluk Akademisi tarafından gerçekleşen Minikler-Süper Minikler Salon Kupasında Antalya İkinciliği / Efe Derin Erdoğan

23 Ekim 2016 tarihinde B.V.E Okçuluk ve Spor Ürünlerinin sponsorluğunda Vedat Erbay Okçuluk Akademisi tarafından gerçekleşen Minikler-Süper Minikler Salon Kupasında Antalya Üçüncülüğü / Demir Tuhan Dali

‘Ben Bir Balık Olsaydım’ konulu Antalya Akvaryum Resim Yarışmasında mansiyon ödülü / Alya Çerçiler

27-29 Ocak 2017 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor” yüzme turnuvasında  Türkiye Birinciliği (10 yaş erkekler 4×50 metre serbest bayrak yarışı)/Ali Süer, Tuğra Özdemir, Alp Batuhan Arıcı, Sabri Kuzey Yıldız

27-29 Ocak 2017 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor” yüzme turnuvasında Türkiye Üçüncülüğü (10 yaş erkekler 4×50 metre karışık bayrak yarışı)/Ali Süer, Yağız Batın Koç, Tuğra Özdemir, Alp Batuhan Arıcı

27-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor” yüzme turnuvasında (10 yaş kızlar 200 metre serbest) Türkiye Birinciliği, (50 metre serbest ve 100 metre serbest) Türkiye İkinciliği / Ela Ulucan

27-29 Ocak 2017 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor” yüzme turnuvasında Türkiye Üçüncülüğü (10 yaş erkekler 200 metre serbest ve 100 metre serbest) / Alp Batuhan Arıcı

21 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Ritmik Jimnastik Müsabakalarında (minik kızlar (A) kategorisi genel toplam) Antalya İkinciliği/İlkokul Minik Kızlar Jimnastik Takımı: Kayra Peker, Nil Kadıgil, Naz Polat, Nisan Karlık, Beren Arslantürtk, Ece Kafkas, Cemre Kök

21 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Ritmik Jimnastik Müsabakalarında   (ferdi sıralama) Antalya Altıncılığı / Kayra Peker

20 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Artistik Jimnastik Müsabakalarında Antalya Birinciliği (minik kızlar (B) kategorisi atlama masası) / Ada Yıldız

20 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Artistik Jimnastik Müsabakalarında Antalya Birinciliği (minik erkekler (B) kategorisi atlama masası) / Ali Kuzey Sancar

20 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Artistik Jimnastik Müsabakalarında Antalya İkinciliği (minik erkekler (B) kategorisi atlama masası genel toplam) / Ali Kuzey Sancar

20 Şubat 2017 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Artistik Jimnastik Müsabakalarında Antalya Üçüncülüğü (minik kızlar (B) kategorisi yer minderi) / Ada Yıldız

20 Mart 2017  tarihinde Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde düzenlenen Antalya Okullar Arası Okçuluk İl Birinciliği Müsabakalarında Antalya Üçüncülüğü (minikler olimpik yay kategorisi)/ Ayça Ece Güneş

20 Mart 2017  tarihinde Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde düzenlenen Antalya Okullar Arası Okçuluk İl Birinciliği Müsabakalarında) Antalya Dördüncülüğü (minikler olimpik yay kategorisi)/Arin Berfin Canruh   

4-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Türkiye Tenis Federasyonu tarafından ATİK tenis kortlarında düzenlenen 8-9-10 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvasında Grup İkinciliği (9 yaş kategorisi) / Ece Yürürer 

4-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Türkiye Tenis Federasyonu tarafından ATİK tenis kortlarında düzenlenen 8-9-10 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvasında Grup Üçüncülüğü (9 yaş kategorisi)/ Ece Kafkas, Alper Ege Korkut, Alp Akbulut 

4-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Türkiye Tenis Federasyonu tarafından ATİK tenis kortlarında düzenlenen 8-9-10 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvasında Grup Dördüncülüğü (9 yaş kategorisi) / Ata Coşkun, Mert Altunkıran ve Demir Duhan Tuli

İzmir’de gerçekleştirilen Mozart Akademi 3. Uluslararası Piyano Yarışması ve Festivalinde, 5-8 yaş grubunda Birincilik /Ece Gürkaynak

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Başarıları

5-6 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE  DÜZENLENEN ANTALYA KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASINDA (8 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ) İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / Beril Duman 

8 OCAK 2016 TARİHİNDE DÜZENLENEN ANTALYA OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK YARIŞMASINDA (MİNİKLER B KATEGORİSİ) İL BİRİNCİLİĞİ / Ritmik Cimnastik Takımı (Cemre Kök, Ece Kafkas, Derin Şeker, Beren Arslanbulut, Nisan Karlık, Naz Polat, Nil Kadıgil)

8 OCAK 2016 TARİHİNDE DÜZENLENEN ANTALYA OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK YARIŞMASINDA (MİNİKLER B KATEGORİSİ) İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / Nil Kadıgil

8 OCAK 2016 TARİHİNDE DÜZENLENEN ANTALYA OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK YARIŞMASINDA (KÜÇÜKLER KATEGORİSİ) İL DÖRDÜNCÜLÜĞÜ / (Selin Sarı, Asya Çolakoğlu, Zeynep Duru Kepez, İdil Demir)

27-31 OCAK TARİHLERİNDE BURSA’NIN GEMLİK İLÇESİNDE TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKİYE YILDIZLAR KARATE ŞAMPİYONASINDA 50 KG. KUMİTE DALINDA (2006 DOĞUMLU ERKEKLER KATEGORİSİ) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / Efekan Küçükaslan

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” kapsamında il genelinde ilkokullar arasında düzenlenen resim yarışmasında Antalya Üçüncülüğü/ Yağmur Bulut

26-27 Mart 2016 tarihlerinde Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen 29. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasında (8-9 yaş Erkekler +40 kg) takım halinde İkincilik ve ferdi olarak Üçüncülük/ Efekan Küçükaslan

10 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İl Birinciliği / Minik Kızlar Yüzme Takımı: Alisa Arifov, Azra Karabulut, Eliz Ergün, İdil Atalay, Lidya Karakuş, Nehir Yavuztürk, Nil Çınarlı, Nil Satıcı

19 Mart 2016 tarihinde Antalya’da düzenlenen TDSF Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 5.Etabında (Minikler 2 , E2, kombinasyon) Altıncı / Derin Naz Tanrıverdi

Muratpaşa İlçesi 3. Bölge İlkokulları arasında yapılan 3. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri 2. Sınıflar  “Yağ Satarım Bal Satarım” oyununda 3. Bölge Birinciliği /2/F sınıfı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin ortaklaşa düzenlediği “Sağlıklı Yaşam Resim Yarışması”nda (9-11 yaş kategorisi) Antalya İkinciliği / Ada Cingöz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin ortaklaşa düzenlediği “Sağlıklı Yaşam Resim Yarışması”nda (9-11 yaş kategorisi) Antalya Üçüncülüğü/ Deniz Kolcu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin ortaklaşa düzenlediği “Sağlıklı Yaşam Resim Yarışması”nda Eseri Sergilenmeye Değer / Eylül Başlı

GD Tennis Academy’nin düzenlediği 23 Nisan Tenis Kupasında (8 yaş kategorisi) İkincilik / Alp Akbulut

9 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Minikler (B) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İl Birinciliği / Minik Erkekler Yüzme Takımı: Ateş Çakır, Kaya Uzunkaya, Oltan Çenit, Rüzgar Çakır, Sabri Kuzey Yıldız, Yağız Batın Koç

9 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Minikler (B) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İl Birinciliği / Minik Kızlar Yüzme Takımı: Ada Peker, Cemre Kösem, Ece Karabağlı, Ela Ulucan, Nazenin Erzin, Zeynep Köroğlu

10 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İl Birinciliği / Minik Erkekler Yüzme Takımı: Ada Cingöz, Akant Durur, Ali Moral, Ali Süer, Alp Batuhan Arıcı, Berk Boz, Can Öztürk, Çağan Ege Doğu, Deniz Kolcu, Ferit Öngen, Güney Uysal, Kaan Alp Arslanoğlu, Mücahit Alp Önalp, Oğuzhan Ünal, Sarp Topaloğlu, Tuğra Özdemir

10 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İl Birinciliği / Minik Kızlar Yüzme Takımı: Alisa Arifov, Azra Karabulut, Eliz Ergün, İdil Atalay, Lidya Karakuş, Nehir Yavuztürk, Nil Çınarlı, Nil Satıcı

GD Tennis Academy’nin düzenlediği 23 Nisan Tenis Kupasında (8 yaş kategorisi) İkincilik / Alp Akbulut

24 Mayıs – 7 Haziran 2016 tarihlerinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen İlkokullar Arası Minikler Basketbol İl Birinciliği Yarışmasında Antalya Birinciliği / İlkokul Minik Erkekler Basketbol Takımı: Ahmet Akçor, Alp Salih Tülümen, Baran Turan, Deniz Gülmez, Efe Doran Turhanoğlu, Efe Tuncer, Efekan Küçükaslan, Gökalp Efe Karayel, Halil Yiğit Özcan, Hasan Can Kutlu, Hasan Yiğit Aykurt, Mehmet Mülayim, Nebi Yıldırım, Sarp Göral, Sarp Onat Oruç, Tamer Erata, Volga Gençoğlan

14 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen Antalya Halk Triatlonunda (8-10 yaş erkekler kategorisi) Birincilik / Mücahit Alp Önalp