Yemek

Sağlıklı beslenme en özen gösterdiğimiz konuların başında gelir. Çocuklarımız hijyenik koşullarda, uygun kalorilerle ve dengeli olarak beslenmeleri bizim için büyük önem taşır.

Menülerimiz, çocukların yaş özellikleri göz önünde bulundurularak profesyonel bir ekip tarafından denetlenerek aylık olarak hazırlanmaktadır.

Okulumuzda Okul Öncesi ve İlkokul 1., 2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilir. Ortaokul ve lisede ise öğle yemeği verilir. Yemekler, okulumuzun mutfağında personelimiz tarafından günlük olarak yapılmaktadır.

Servis

Antalya Koleji öğrencileri, yönetim tarafından, öğrenci ve veli hassasiyeti göz önünde bulundurularak seçilmiş taşımacılık şirketine ait servis araçları ile donanımlı personel hizmeti sunularak taşınmaktadır. Okulumuza ulaşımda güvenlik ve trafik kurallarına uyum kesin bir standart olarak yer alır. Öğrencilerimiz evlerinin önünden alınarak okul çıkışında yine evlerine bırakılırlar. Koltuk sayısı kadar öğrenci alan servis araçlarımızda; GPS, servis hostesi ve her koltukta emniyet kemeri mevcut olup, her semte ulaşım vardır. Okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine servis hosteslerimiz eşlik eder. Servislerimizde trafik kurallarına ve hız limitlerine kesinlikle uyulur. Araçların güvenliği ve kontrolü kurumumuzun garantisi altındadır.

Güvenlik

Güvenlik okulumuzda ileri teknolojilerle desteklenerek, uzman ve yetkin personel tarafından sağlanır. Okulumuzda güvenlik için güçlü bir teknik donanım ve yüksek güvenlik standartları kullanılır. Tüm giriş çıkışlar bilgisayar ortamında kaydedilir. Kampüsümüz ve çevreleri dahili ve harici güvenlik kameraları ile izlenerek tüm gün görüntü kontrolü ve kaydı yapılır.

Sağlık

Öğrencilerimizin sağlığı okulumuzda dikkatle izlenir, fiziksel gelişim ve sağlık durumlarıyla ilgili her türlü bilgi kayıt altına alınır. Okulumuzda acil bir durumda ilk müdahaleyi yapabilecek şekilde donatılmış revir bulunur. Sağlık birimimizde, uzman doktor ve okul hemşiresi görev yapar.