loader image
Özel Antalya Koleji Okulları Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Temsilcisi İbrahim Sezgin Koca, Özel Antalya Koleji Okulları Genel Müdürü  Sadık Dönmez, Konyaaltı Kampüsü Genel Müdür Yardımcısı M. Gökhan Tanrıbilir, tüm idareci ve öğretmenlerin katılımıyla Konyaaltı Kampüsünde 2. dönem sene sonu genel kurul toplantısı yapıldı.
 
Toplantıda, Özel Antalya Koleji Okulları Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Temsilcisi İbrahim Sezgin Koca, Özel Antalya Koleji Okulları Genel Müdürü Sadık Dönmez ve Teftiş Kurulu Başkanı Ali Özen bir konuşma yaptı. 
 
Özel Antalya Koleji Okulları Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Temsilcisi İbrahim Sezgin Koca yaptığı konuşmada, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve personele teşekkür etti. İbrahim Sezgin Koca, yeni eğitim öğretim döneminde de öğrencilerin her alanda başarılarının artarak devam etmesini hedeflediklerini ifade etti. 
 
İbrahim Sezgin Koca konuşmasında, “Özel Antalya Koleji Okulları’nın eğitim-öğretim faaliyetlerine eğitim kalitesinden ödün vermeden devam edeceklerini” belirtti. Ayrıca yeni göreve gelen okul yöneticilerine hayırlı olsun dileğinde bulunarak görevlerinde de başarılar diledi.
 
Özel Antalya Koleji Okulları Genel Müdürü Sadık Dönmez yaptığı konuşmada ise; 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını başarılı bir şekilde bitirdiklerini ve yeni eğitim-öğretim döneminde yapılacak çalışmalardan bahsetti. Sadık Dönmez, İbrahim Sezgin Koca’ya yönetim kurulu başkanı olarak verdiği destekten dolayı kendisine ayrıca teşekkür etti.
 
Genel kurul toplantısı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.