AD SOYADBRANŞİLETİŞİM
Sadık DÖNMEZGenel Müdür[email protected]
Sema KORUÇGenel Müdür Yardımcısı[email protected]
Ali ÖZENTeftiş Kurulu Başkanı[email protected]
Özgür KARAHANOrtaokul Müdürü[email protected]
Pelin METEOrtaokul Müdür Yardımcısı[email protected]
Erben ERDEMOrtaokul Müdür Yardımcısı[email protected]
Funda TAŞKIRANOrtaokul Müdür Yardımcısı[email protected]
TÜRKÇE
Ahmed Melik DOKUMACITürkçe Bölüm Başkanı[email protected]
Seçil TAGTAŞTürkçe Öğretmeni[email protected]
Tuğba İLGAR ÇAKIRTürkçe Öğretmeni[email protected]
Ceren AKBAŞTürkçe Öğretmeni[email protected]
Şeyda ARGINTürkçe Öğretmeni[email protected]
SOSYAL BİLİMLER
Duygu YILMAZSosyal Bilgiler Bölüm Başkanı[email protected]
Tayibet BEDENSosyal Bilgiler Öğretmeni[email protected]
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Miraç Bilal SEYYARDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni[email protected]
Ferda GÜNGÖRENDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni[email protected]
MATEMATİK
Nuri TURANMatematik Bölüm Başkanı[email protected]
Hande KAYAMatematik Öğretmeni[email protected]
Merve ERİŞ YILMAZMatematik Öğretmeni[email protected]
İlknur TURAÇMatematik Öğretmeni[email protected]
Yeşim TAŞKIRANMatematik Öğretmeni[email protected]
Pınar KÜRKÇÜMatematik Öğretmeni[email protected]
FEN BİLİMLERİ
İlkay UMURFen Bilimleri Bölüm Başkanı[email protected]
Özlem AKINCIOĞLUFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Canan OĞUZFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Nurgül BAKSİFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
İNGİLİZCE
Deniz BÜYÜKYILMAZYabancı Diller Bölüm Başkanı[email protected]
Feyza YÜCEBAŞİngilizce Öğretmeni[email protected]
Esra ÇETİNTAŞİngilizce Öğretmeni[email protected]
Kelvona THOMASİngilizce Öğretmeni[email protected]
Seda ERBEKİngilizce Öğretmeni[email protected]
Atiye Arzu DEMİRCANİngilizce Öğretmeni[email protected]
Sude BAHÇECİİngilizce Öğretmeni[email protected]
Mukaddas NURMOHAMOTOVAİngilizce Öğretmeni[email protected]
2. YABANCI DİLLER
Ayşe DİKMENAlmanca Bölüm Başkanı[email protected]
Elif ARSLANAlmanca Öğretmeni[email protected]
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BİRİMİ
Ekin DEMİR BENLİPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı[email protected]
Ünzile ATIŞPsikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen[email protected]
Ali KİRAZPsikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen[email protected]
MÜZİK
Sebahat AKPINARMüzik Bölüm Başkanı[email protected]
Samet BENLİMüzik Öğretmeni[email protected]
Deniz YAVUZMüzik Öğretmeni[email protected]
Mustafa Onur ÖZCANMüzik Öğretmeni[email protected]
Zehra YILDIRIMMüzik Öğretmeni[email protected]
Zeki Önder ÖNEYMüzik Öğretmeni[email protected]
GÖRSEL SANATLAR
Endam YENERGörsel Sanatlar Öğretmeni[email protected]
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Cansu PARLAK POLATBilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı[email protected]
BEDEN EĞİTİMİ
Tolga ÇOBANOĞLUBeden Eğitimi Bölüm Başkanı[email protected]
Burçin YILDIZBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Ahmet Çetin DEVECİBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Şule BOZKURTBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Selahattin Can YURTCUBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Yaşar Korhan BALCIBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Hatice Duygu ŞİMŞEKBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Emre ÖZDEMİRBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Elif KIRANYüzme Antrenörü[email protected]
HALK OYUNLARI
Nilüfer DAĞCIHalk Oyunları Öğretmeni[email protected]
SATRANÇ
Hatice TUTKAÇSatranç Öğretmeni[email protected]