Türkiye Geneli TÖDER LGS Deneme Sınavı :

Türkiye genelinde yapılan TÖDER LGS Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği / Arda Adıyaman

Rübik Küp :

World Cube Association tarafından düzenlenen “Bursa Open 2022 Rubik Küp Turnavası’nda (Skewb kategorisi) Birincilik / Timur Demirci

Türkiye Geneli ÖZDEBİR LGS Deneme Sınavı :

Türkiye genelinde yapılan ÖZDEBİR LGS Deneme Sınavında Türkiye 19’unculuğu, Antalya 1’inciliği / Murathan Ayanoğlu

Basketbol :

B Küme Basketbol Müsabakalarında Üçüncülük / Ortaokul 5 ve 6. Sınıf Öğrencileri Küçük Erkek Basketbol Takımı (Arkın Sabuncu, Çağan Aydın Postacı, Kıvanç Köken, Bora Bulut, Aras Baltaş, Kerem Furkan Usta, Muratcan Altılar, Ege Pınar, Akın Türel, Kaan Alşan, Yiğit Alp Kırbaş, Ceyhun Jafarov, Mehmet Arda Çilek, Cengizhan Mızraklı, Timur Kaan Erdoğan) 

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün tarafından düzenlenen Yıldız Erkek B Küme Basketbol Turnuvasında Birincilik / Ortaokul Yıldız Erkek Basketbol Takımı (Yiğit Beyazıt, Kaan Abay, Bora Yılmaz, Burak Baştürk, Tuğra Yedigöz, Ali Eren Uçar, Salim Eymen Yılmazhan, Can Polat Zoroğlan, Eymen Ege Ekim, Adem Yiğit Sarı, Abdullah Heyecan, Arda Arısoy, Jiyan Karaarslan ve Furkan Aras Büyüksungur)

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 3×3 Basketbol Turnuvasında Birincilik / Ortaokul Küçük Erkek Basketbol Takımı (Yiğit Alp Kırbaş, Kerem Furkan Usta, Ceyhun Jafarov, Muratcan Altılar ve Kaan Alşan) 
 
 

Okçuluk :

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul Sporları Okçuluk Antalya İl Birinciliği Yarışmasında Birincilik (Makaralı yay yıldız kızlar kategorisi)/İrem Şanel

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul Sporları Okçuluk Antalya İl Birinciliği Yarışmasında Dördüncülük (Makaralı yay yıldız kızlar kategorisi)/Yarel Günay

Tenis : 
Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü’nün (ATİK) hafta sonu düzenlediği 14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvasında Birincilik (14 yaş grup)/Fatma Karya Arslan

Yüzme:
19-21 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da yapılan 11-12 yaş bölgesel yüzme yarışlarında 23 altın madalya ile döndü/ Ortaokul 6 ve 7. sınıf öğrencileri

Tenis:
TTF 14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvasında Birincilik (Tek Kadın 5. Grup)/ Fatma Karya Arslan

Almanca Görsel Sanatlar-Kompozisyon :
Uluslararası PASCH Okullarının katıldığı “Sport der Zukunft (Gelecekte Spor)” konulu resim ve Almanca kompozisyon yarışmasında Dünya Üçüncülüğü/Ege Gülmez

Kayak :
8 Ocak 2022 tarihinde Saklıkent’te düzenlenen Alp Disiplini Kayak Antalya İl Birinciliği Yarışmasında Antalya Üçüncülüğü (U-12 kategorisi)