Müdürlük

Sadık DÖNMEZ

Genel Müdür
[email protected]

Tevhide ARSLAN
Anadolu ve Fen Lisesi Okul Müdürü
[email protected]

Cemal Özgür FAYDACI

Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Baş Yardımcısı
[email protected]

Ebru GÜNDOĞDU

Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Yardımcısı
[email protected]

Türk Dili ve Edebiyatı

Hakan GEDİK

Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı [email protected]

Çiler AKKOÇAK

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni [email protected]

Fırat TURAN

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni [email protected]

İsmail AKTAŞ

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni [email protected]

Ferit DURMAZ

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni [email protected]

Matematik

Şevket Bülent ÖZTÜRK

Matematik Bölüm Başkanı [email protected]

Arzu ARGAT

Matematik Öğretmeni [email protected]

Murat ÇELİK

MatematikÖğretmeni [email protected]

Eda ELGÜN

Matematik Öğretmeni [email protected]

Şeyda KAYA

Matematik Öğretmeni
[email protected]

Fatih UYSAL

Matematik Öğretmeni
[email protected]

Rıfat BATIR

Matematik Öğretmeni
[email protected]

Fizik

Ali Alp ÇAKAR

Fen Bilimleri Bölüm Başkanı-Fizik Öğretmeni [email protected]

Erkan KOYMEN

Fizik Öğretmeni [email protected]

Anıl KÖSE

Fizik Öğretmeni [email protected]

Deniz Özgür AKGÜN

Fizik Öğretmeni [email protected]

Kimya

Serdar KURT

Kimya Öğretmeni
[email protected]

Deniz ÖZMEN

Kimya Öğretmeni
[email protected]

Özlem ÇAKITLI

Kimya Öğretmeni
[email protected]

Biyoloji

Banu BAKİ

Biyoloji Öğretmeni
[email protected]

Burcu ASLAN

Biyoloji Öğretmeni
[email protected]

Serdar AŞKIN

Biyoloji Öğretmeni
[email protected]

Tarih

Gündüz TOK

Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı [email protected]

Fatma Gül TAŞKIN

Tarih Öğretmeni [email protected]

Coğrafya

Nergiz ERGÜL

Coğrafya Öğretmeni [email protected]

Mesude KILINÇ ÇETİNER

Coğrafya Öğretmeni [email protected]

Felsefe

Menekşe DEMİRAY

Felsefe Öğretmeni
[email protected]

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Gökcen ORHAN

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
[email protected]

Mustafa PATAT

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni [email protected]

İngilizce

Şengül BAYATLI

Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]

Yüksel ARIK

Cambridge International Program Koordinatörü-İngilizce Bölüm Başkanı [email protected]

Çiğdem ŞİMŞEK

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Muhsin ALİ

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Leylan ÇAĞLAYAN

İngilizce Öğretmeni
[email protected]

2. Yabancı Diller

Şengül BAYATLI

Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]

Merih Sedat ÇOBANOĞLU

Almanca Bölüm Başkanı [email protected]

Berfin ÜRÜN

Almanca Öğretmeni
[email protected]

Müzik

Mustafa Özgür KARACA

Müzik Bölüm Başkanı
[email protected]

Görsel Sanatlar

Fırathan EKİCİ

Görsel Sanatlar Öğretmeni
[email protected]

Beden Eğitimi

Nilgün SÜER

Beden Eğitimi Bölüm Başkanı [email protected]

Şükrü İGAL

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Arzu YILDIRIM

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Bilişim Teknolojileri

Selin ŞAHİN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
[email protected]

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

Müzeyyen ELİŞ

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı [email protected]

Zehra MEZGİN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen [email protected]