Müdürlük

Sadık DÖNMEZ

Kampüs Müdürü [email protected]

Merve YALIN

İlkokul Müdürü [email protected]

F. Demet ERZİN

İlkokul Müdür Yardımcısı [email protected]

Ezgi GÜNERİ

İlkokul Müdür Yardımcısı [email protected]

Fevzi ÇAKMAK

İlkokul Müdür Yardımcısı [email protected]

İlkokul Öğretmenleri

Nurhan KAYMAZ

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Kıymet KOTANAK

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Ayşe TEKELİ KARAÇAYIR

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Onur HASPALAMUTGİL

1. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Emine Gül ÇALIŞAN

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Zeynep AVCI

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Özlem CAN

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Özgül NALBANTOĞLU

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Şeyda BÜYÜKÇULHACI

2. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Fatoş SÜ

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Birsel ÖZSOY

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Ferhan ERBAY

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Neriman ÇELİK

3. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Nermin ERDOĞAN

4. Öğretmeni [email protected]

Ayten BORA

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Gönül ERDOĞDU

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Ayşe DOĞAN

4. Sınıf Öğretmeni [email protected]

Zehra ATALAY

Sınıf Öğretmeni [email protected]

Bilişim Teknolojileri

Savaş TATLISOY

Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı [email protected]

Selin ŞAHİN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]

İngilizce

Şengül BAYATLI

Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]

Yüksel ARIK

Cambridge International Koordinatörü [email protected]

Zahide ÖNALP ÖZKAN

İngilizce Bölüm Başkanı [email protected]

M. Senem TUNALI

Cambridge International Program İlkokul Koordinatörü [email protected]

Fahriye Duygu ÇIRAK

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Canan DEMİR

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Nevi AKSOY

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Deniz DOLAYLI AZAK

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Doruk ÖZCAN

İngilizce Öğretmeni
[email protected]

Sezgi MUHSİN

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Damla BAYRAKTAR

İngilizce Öğretmeni [email protected]

Fikriye ÖZDEMİR

İngilizce Öğretmeni [email protected]

2. Yabancı Diller

Şengül BAYATLI

Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]

Merih Sedat ÇOBANOĞLU

Almanca Bölüm Başkanı [email protected]

Mine TÜRESOY

Almanca Öğretmeni [email protected]

Sude SARI

Almanca Öğretmeni [email protected]

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

Ayten DİNLER

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen [email protected]

Seren ÇOBAN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen [email protected]

Müzik

Mustafa Özgür KARACA

Müzik Bölüm Başkanı [email protected]

Deniz ÇELİK

Müzik Öğretmeni [email protected]

Burak KOCA

Müzik Öğretmeni [email protected]

Hande AYDIN

Müzik Öğretmeni [email protected]

Ahmet Burak ARASLI

Müzik Öğretmeni [email protected]

Mebrure Yaren KISAKÜREK

Müzik Öğretmeni [email protected]

Görsel Sanatlar

Gözde ÇALIŞKAN

Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]

Raziye İRİ

Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]

Drama

Gülben ALTINÖZ

Drama Öğretmeni
[email protected]

Beden Eğitimi

Nilgün SÜER

Beden Eğitimi Bölüm Başkanı [email protected]

Yılmaz Şerif SEZGİN

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Arzu YILDIRIM

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Ecem İrem KILINÇ

Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]

Begüm UÇAK

Yüzme Antrenörü
[email protected]

Hakan DELİBAŞ

Yüzme Antrenörü
[email protected]

Satranç

Mehmet Rüştü DOĞAN

İngilizce Satranç Öğretmeni [email protected]