Kıymetli Velilerimiz;

Öncelikle Özel Antalya Koleji İlkokul birimi olarak sizlere “Hoş geldiniz” diyor, sevgili öğrencilerimize mutlu ve başarılı bir eğitim-öğretim hayatı diliyoruz.

Özel Antalya Koleji Okulları olarak İlkokulda hedefimiz Atatürk ilkelerine bağlı, akademik anlamda donanımlı, yabancı dili ana dili kadar yetkin kullanabilen, öğrenmeyi öğrenen ve öğrenmenin hayat boyu sürdüğünü kavramış, 21. yy becerilerini içselleştirerek hayatına entegre eden, çevresine duyarlı, evrensel değerlerle bütünleşmiş, düşünen ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir.

Alanlarında uzman eğitimci kadromuzun önderliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitim-öğretim müfredatlarımıza eşlik eden zengin branş dersleri içeriklerimizle de çocuklarımızın hem bedensel hem zihinsel hem de ruhsal doyuma ulaşmalarını sağlamaktayız.

Okulumuzdaki güven ve huzur iklimi ile yarınlara emin adımlarla ilerleyen nesiller yetiştirmenin haklı  gururunu yaşamaktayız.

“Gelecek İçin Şimdi” sloganıyla hareket ettiğimiz bu ışıklı yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyar, sağlıklı ve aydınlık günler dilerim…

Merve YALIN
İlkokul Müdürü