loader image

Özel Antalya Koleji Okulları Lara (Merkez) ve Konyaaltı Kampüsü öğretmenleri, Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat ile seminerde bir araya geldi.

Lara (Merkez) Kampüsü konferans salonunda yapılan seminerde, Dr. Özgür Bolat, kişiye özgü çocuk yetiştirme rehberi “ParentWiser” ebeveynlik mobil uygulaması ile ilgili öğretmenlere bilgi verdi.

Parentwiser’ın, 3-18 yaş çocuğu olan ebeveynler için tasarlanmış “Kişiye Özgü Çocuk Yetiştirme Rehberi” olduğunu, uygulamanın amacının çocuk yetiştirme sürecinde ebeveynleri zorlayan konuları ve sık yaşanan sorunları analiz ederek, çözüm odaklı içerikler ile anne babalık yolculuğuna bilimsel bakış açısı ile eşlik ettiğini belirtti.

Dr. Özgür Bolat, Parentwiser mobil uygulamasının, yüzlerce farklı konuda video, makale ve bilimsel anketler aracılığıyla ebeveynlere rehberlik ettiğini belirtti.

Seminer bitiminde okul yönetimi, Dr. Özgür Bolat’a, “ParentWiser” ebeveynlik uygulaması ile ilgili öğretmenlere sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ederek, çiçek ve belge takdim etti.